پایان نامه معماریدانلود پایان نامه معماریدانلود پایان نامه معماری ارشددانلود پایان نامه معماری داخلیدانلود پایان نامه معماری رایگاندانلود پایان نامه معماری کارشناسیدانلود پایان نامه معماری کارشناسی ارشددانلود رساله معماریدانلود رساله معماری کارشناسیرساله معماری رایگانرساله معماری کارشناسی

دانلود رساله خانه علم و فرهنگ کودک

دانلود رساله خانه علم و فرهنگ کودک+نقشه های اتوکدی و تصاویر سه بعدی

کد محصول :F 1

چکیده:

دانلود رساله خانه علم و فرهنگ کودک

کودکان در همه کشورهای جهان به نام آینده سازان جامعه نیز یاد می شود و بر همین مبنا است که توجه خاصی در کشورهای توسعه یافته بر روی این نسل می شود و تلاش می شود که بهترین امکانات در اختیارشان قرار گیرد. در نظام آموزشی کشورمان، امکان فراهم آوردن زمینه ای جهت خلاقیت کودک در نظر گرفته نمی شود، در حالی که خلاقیت در زندگی فردای کودک نقش بسیار سازنده دارد و این کودک خلاق است که می تواند در جهان نقش بسزایی داشته باشد .بدین منظور به فضایی نیاز دارند که بتوانند آزادانه در آن بدوند ، بازی کنند و خود را با فطرت خویش به جستجو بپردازند. در همین راستا تلاش بر این است تا متغیرهای تاثیرگذار بر طراحی خانه کودک با رویکرد افزایش شادی و خلاقیت مشخص و بکار گرفته شود.

در ادامه با سایت دانشجویان معماری همراه باشید تا پایان نامه خانه علم و فرهنگ کودک تقدیم شما عزیزان گردد.

دانلود رساله معماری

نتایج حاصله نشان داده که استفاده از مصالح و فن آوری نوین در ساخت بنا، طراحی عناصر طبیعی و بکر، مشارکت کودکان در مدیریت خانه کودک، فضاهای سبز،مکان هایی هیجان انگیز و خطرناک ، مشارکت کودکان در ساخت مکان بازی خود، طراحی فضاهای باز و نیمه باز، طراحی مکان هایی ایمن، صمیمی، محصور، طراحی مکان هایی که در آنها تعامل با سایر کودکان و بزرگسالان امکان پذیر باشد، در طراحی خانه کودک با رویکرد افزایش شادی و خلاقیت تاثیر گذار است.

دانلود رساله خانه علم و فرهنگ کودک

در این تحقیق با استفاده از روش تحلیل محتوا و با بررسی مطالب به دست آمده از طریق مطالعات کتب، مجلات تخصصی، مقالات و کتابخانه های الکترونیکی،و همچنین از سوی کودکان مورد مطالعه که با ابزارهای مشارکتی مانند پرسشنامه کودک و والدین، مصاحبه، استفاده از تکنیک نقاشی، قصه گویی،تصویربرداری، جداول و … و مشورت با روان شناسان کودک تهیه شده الگوهای طراحی جستجو می شوند. برای داشتن کودکانی با آینده موفق، طراحی خانه کودک بر مبنای آموزش و کسب مهارت هایی که در دوره پیش از دبستان به آن نیازمند است امری مهم است و این پژوهش بر آن است که به چگونگی و نحوه تاثیر عوامل کالبدی در ارتقاء توانمندی کودکان در فضای آموزشی خانه کودک بپردازد و ارائه یک طرح پیشنهادی مسئله ای است که پژوهش به دنبال یافتن پاسخی برای آن است.

————————————————————————————————————————————————————————————————————

مشخصات محصول:

  • نام محصول: دانلودرساله خانه علم و فرهنگ کودک+نقشه های اتوکدی و تصاویر سه بعدی
  • فرمت فایل:wordواتوکد
  • تعداد صفحات:178
  • حجم فایل:22مگابایت
  • توضیحات نقشه:این پروژه شامل نقشه های اتوکدی کامل و مبلمان شده در تمامی طبقات،سایت پلان اتوکدی مبلمان شده،  برش های مبلمان شده ،پلان اتوکدی ستون گذاری تمام طبقات،تصاویر سه بعدی،و نماهای اتوکدی می باشد.متراژ کل بنا ۳۵۰۰ مترمربع و زمین سایت ۱۰۰۰۰ متر مربع می باشد.
  • نکات مهم:1- تمامی رساهای موجود در سایت مطابق آیین نامه های پژوهشی تدوین گردیده است2-تمام رساله ها دارای منابع درون متنی در پایان هر سطر و همچنین فهرست منابع در انتهای رساله می باشند3-نمونه های موردی که در هر رساله آورده شده شامل پلان و نقشه می باشد.4- ظوابط و استاندارد های طراحی در هر رساله آورده شده است.۵-هر رساله شامل بخش اقلیم و تحلیل سایت می باشد.

قیمت قبلی: 200000 تومان

نحوه خرید :

 ۱- کلیک روی دکمه خرید و پرداخت ۲- ثبت ایمیل و مشخصات ۳- پرداخت مبلغ با کلیه کارتهای بانکی ۴-  نمایش لینک دانلود فایل  و ارسال یک نسخه به ایمیل شما

دوستان عزیز در صورت هرگونه مشکل در خرید یا دانلود فایل و همچنین سوال در مورد محصول لطفا با شماره 09100894906 از طریق تلفن و تلگرام باما در ارتباط باشید.

دانلود رساله معماری خانه علم و فرهنگ کودک+نقشه های اتوکدی و تصاویر سه بعدی،دانلود رساله خانه علم و فرهنگ کودک+نقشه های اتوکدی و تصاویر سه بعدی،دانلود رساله خانه علم و فرهنگ کودک+نقشه های اتوکدی و تصاویر سه بعدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.